Xiaomi Mi 11 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Google News | Abone Ol Bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz!

Xiaomi Mi 11, 2020’nin en büyük akıllı telefonlarından biri olabilir mi? Muhtemelen olabilir… Şirketin 2019 ve 2020 yıllarında popülaritesinin meteorik yükselişi göz önüne alındığında bu gerçekten bir sürpriz olmaz. Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro’nun piyasaya sürülmesinden bu yana bir süre geçti ve şirket, Black Shark 3, Redmi Note 9S, Poco F2 Pro ve Xiaomi Mi 10T gibi diğer telefonları çıkarmak için oldukça çaba sarfetti. 

Yılın ilerleyen zamanlarında Xiaomi Mi Note 11’in, orta sınıf bir fiyata sahip ancak tüm premium telefonların sahip olmadığı birçok en iyi özelliğe sahip bir telefon olan geçen yılki fantastik Mi Note 10’u takip etmesini bekliyoruz. Muhtemelen, 2021’in başlarında Xiaomi Mi 11’i göreceğiz. Bu muhtemelen şirketin ana cihazı olacak ve en iyi donanım ile en iyi yazılımı taşıyacak.

Kasım ayı başlayana kadar Xiaomi Mi 11 hakkında neredeyse hiçbir şey duymadık, ancak son günlerde bir tür sır perdesi açıldı ve hakkında birçok haber duyuldu. Şimdiye kadar duyduğumuz her şeyi sizlere açıklamayı bir borç biliyoruz. Hem Mi 10 hem de Mi 10 Pro birçok otorite tarafından dört yıldız aldı, bu nedenle Xiaomi’nin kendisini geliştirmesi gerektiği çok açık. Ayrıca bazı modellerin kronik sorunlarından dolayı müşterilerinden birçok geri bildirim aldı. Belki Xiaomi bu geri bildirimlerin bir kısmını dikkate alırsa, beş yıldızlı bir telefon olabilir.

Gerçekten merak uyandıran bir Xiaomi Mi 11 çıkış tarihi haberi duyduk. Görünüşe göre telefon Şubat ayında beklediğimiz gibi piyasaya sürülebilir fakat Aralık 2020’de sürülmesi de olası.

Bu söylenti, telefonun muhtemelen Mi 11’de yer alacak olan Snapdragon 875 yonga setinin piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geleceğini öne sürüyor. Bu tarih aynı zamanda telefonu Oppo Find X3, Galaxy S21 ve Huawei P50 gibi 2020’nin başındaki rakiplerinin önüne geçirecek. Ancak geleneksel olarak yılbaşı zamanında, insanlar paralarını hediye satın almak için biriktirdiklerinden, telefon erken bir tarihte de piyasaya sürülebilir.