Ubisoft, Yeni The Division Oyununu Duyurdu

Ubisoft, Yeni The Division
Google News | Abone Ol Bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz!

Ubisoft

Ubisoft, Yeni The Division Oyununu Duyurdu, Fransız oyun geliştiricisi Ubisoft, popüler oyun serisi Tom Clancy’s The Division’ın yeni bir oyununun geleceğini duyurdu. İsmi “Heartland” olarak açıklanan oyunun 2021 veya 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

Ubisoft Heartland Oynaması Ücretsiz Bir Oyun Olacak

The Division oyun evreninde geçecek olan “Tom Clancy’s The Division Heartland” oyununun ücretsiz olarak piyasaya sürüleceği açıklandı. Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen oyunun şu anda geliştirme aşamasında olduğu biliniyor. 

Henüz geliştirme aşamasında olduğu için oyunla ilgili detaylar oldukça az, fakat Heartland’ın serinin önceki oyunlarından bağımsız olacağı söyleniyor. Bir diğer söylenti ise oyunun tamamen bağımsız olmayacağı, diğer oyunlardan farklı olarak yeni bir ortamda geçeceği ve The Division evrenine olan bakış açımızı genişletecek bir oyun olacağıdır. Bu söylentilerin doğru olup olmadığı şu anda belli olmasa da diğer oyunlarla çok fazla bağlantısı olmayan bir The Division oyunu bekleyebiliriz. 

Oyunun Ortabatı’da Geçmesi Bekleniyor

En son yayınlanan The Division oyunu “Tom Clancy’s The Division 2” 2019 yılının mart ayında yayınlanmıştı. Massive Entertainment tarafından geliştirilen oyun, 2016 yılında piyasaya sürülen “Tom Clancy’s The Division” oyununun devamıydı ve oyunun hikayesi Washington, D.C.’de geçiyordu. Yeni çıkacak olan “Heartland” oyununun ise kırsal Ortabatı’da geçmesi bekleniyor. 

Her Ubisoft oyununda olduğu gibi, Heartland de tüm platformlara uyumlu bir şekilde çıkış yapacak. Ubisoft, oyunun çıkışıyla birlikte eski nesil konsollara, yeni nesil konsollara, bilgisayarlara ve bulut servislerine uyumlu olacağını açıkladı. 

Oyunun nasıl bir yapıda olacağı henüz açıklanmasa da şirketin rekabetçi tarzda bir oyun yapması bekleniyor. Bu noktada şirketin ya Fortnite veya Apex gibi battle royale mekanikleri olan bir oyun ya da Counter Strike: Global Offensive veya Valorant gibi beşe beş takımlarla savaşacağımız bir oyun hazırlayacağı söyleniyor. 

Mobil Cihazlara Özel The Division Oyunu Geliyor

Mobil tarafında da oyunlar geliştirmeye başlayan Ubisoft, geçtiğimiz aylarda mobil cihazlar için başka bir The Division oyunu geliştirdiğini de açıklamıştı. O oyunla ilgili detayların da yakında açıklanacağı duyuruldu. Ubisoft tarafından art arda gelen haberlere baktığımızda The Division severlerin oyuna doyacağını söyleyebiliriz. 

Youtube Kanalımızı Takip Etmeyi Unutmayın. https://www.youtube.com/cipies