Riot Games’ten Yeni Bir MMO Oyun Müjdesi!

Google News | Abone Ol Bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz!

Riot Games’in, geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun gelişimi üzerinde çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Şirket yöneticilerinden bir tanesi olan Greg Strreet tarafından gelen açıklamalara göre, geliştirilmeye başlanan gizemli oyun, MMO türünde olacak. Oyun ile ilgili şu an en ufak bir detay bilinmiyor. 

İlk defa 2013 yılında piyasaya sürülen oyun milyonlarca oyuncuyu peşinden sürüklemeyi başardı. League of Legends’in sahip olduğu evrenin geliştirilen yeni bir oyun ile karşımıza çıkacağı şu an ön görülen bilgiler arasında. Şirket yöneticilerinden bir tanesi olan Greg Strreet; twitter hesabından yaptığı paylaşım sırasında Riot Games’in yeni bir oyun üzerinde çalışmalara başladığını yayınladı. 

Street, yaptığı paylaşım sırasında konu ile ilgili açıklamalarında şu an üzerinde çalışmalarını yaptıkları yeni oyun için bir detay vermedi. Fakat bu oyunun Riot hayranları tarafından yine büyük bir ilgi ile karşılanacak olduğunu ifade etti. Takipçilerinden gelecek oyun türü ile ilgili bir soruya yanıt verdi. Street, yaptığı açıklama sırasında yeni oyun MMO, devasa çok oyunculu çevrim içi oyun türü ile karşımıza çıkan oyunlardan biri olacak.

Riot Games tarafından çalışmaların devam ettiği oyunun ne zaman piyasaya çıkacak olduğu şu an bilinmiyor. Fakat gelişimlerine başlanan oyunun büyük ihtimalle League of Legends’in sahip olduğu evreni taşıyacak olduğu düşünülüyor. Oyunun, oyun severler için neler sunacağı ya da League of Legends kadar popüler olabilecek mi olmayacak mı, Valorant iyi hızlı ve güzel bir çıkış yakalayabilecek mi yakalamayacak mı diye merak edilirken bu soruların tüm yanıtlarını sadece zaman gösterecek. 

Her ne kadar oyun severler şu an yeni gelecek oyun için meraklanıyor olsalar bile yapılan açıklamalar sırasında oyun hakkında en ufak bir detay verilmedi. Sadece yeni bir oyun üzerinde çalışmaların başlandığı açıklandı. Her oyun ile büyük başarılara imza atmayı başaran şirketin yeni oyunu ile de oyuncular üzerinde ne kadar etki bırakacağı büyük bir merak ile bekleniyor. Oyun hakkında yeni bilgiler geldikçe sizler için aktarmaya devam edeceğiz.