POCO M3 – Minimalist ve Güçlü Akıllı Telefon!

Google News | Abone Ol Bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz!

POCO M3 6.000 mah batarya kapasitesi ve 48 MP kamerası ile birlikte oldukça minimalist olduğunu iddia ettiği yeni bir modeli piyasaya sunuyor. M3 ile yakın zamanda bağımsız olan POCO markası, gereksiz özelliklerden vazgeçen ve fiyat-performansa odaklanan ucuz bir akıllı telefon sunmak istiyor. POCO M3, 2 Aralık’tan itibaren Avrupa’nın çoğu ülkesinde 149 avro fiyatla satışa sunuldu.

Üstün kamera, pil ve işlemcili ucuz cep telefonu

POCO, aslen Çinli elektronik üreticisi Xiaomi’nin bir markasıydı. POCO, ekonomik akıllı telefonlar alanında müşterileri kazanmayı amaçlıyor. Marka bunu 2018 yılında POCO F1 akıllı telefonunun tanıtımıyla başardı. Bu, özellikle çok iyi fiyat-performans oranı sayesinde çeşitli testlerde gayet net kanıtlandı. F1 akıllı telefonun başarısı şimdi POCO M3 ile devam edecek. Bu arada, POCO artık global bağımsız bir marka ve ekonomik rolde akıllı telefon pazarını harekete geçirmeye çalışıyor. POCO M3, bunu denenmiş ve test edilmiş yöntemlerle, ucuz bir akıllı telefonla başarmayı hedefliyor. Üstün kamera pil ve işlemciye rağmen minimalizmden ödün vermiyor.

6.000 mAh pil 5 güne kadar dayanıyor

6.000 mAh pil kamera ve fiyat dışında M3 üç ana satış detayı daha sunuyor. Üretici POCO’ya göre ne kadar yoğun kullanılırsa kullanılsın telefonun pil ömrü 5 güne kadar dayanabiliyor. Bu pil, yüksek sıcaklıklara dayanabiliyor ve bu yüksek pil seviyesini 2,5 yıla kadar koruyabiliyor. Aksi takdirde de, M3 mevcut standartları karşılıyor. Çünkü telefon pil tasarrufu moduna ve 18 watt hızlı şarj işlevine sahip. Kapalı kutu, kablolu ters şarjı destekleyen 22,5 watt’lık bir şarj cihazı içeriyor.

Güçlü bataryaya ek olarak, 48 megapiksel kamera muhtemelen bir POCO M3 akıllı telefon satın almak için en güçlü argümandır. Bu kamera kalitesi, yüksek kaliteli resim ve videoların çekilebilmesini sağlar. Bu kamera kalitesi, M3’ün fiyat aralığında rakipsizdir! 48MP kamera, 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapiksel makro kamera ile desteklenir.