Konuşanlar Programının Exxen Yayın Tarihi Belli Oldu!

Google News | Abone Ol Bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz!

Hasan Can Kaya’nın kısa sürede popülerliğinin artmasına yardımcı olan Konuşanlar programı artık Exxen programına geçiş yaptı. Programın yeni platform üzerinde ne zaman yayına başlayacağı merak ediliyordu. Sonunda yayın tarihi belli oldu.

Youtube kanalında son dönemlerde popülerliğinin daha çok artış göstermesiyle dikkatleri çeken Konuşanlar programı Hasan Can Kaya tarafından hazırlanarak sunuluyordu. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformuna geçişleri tanımlanan bazı kişiler tarafından eleştirilere maruz kalırken bazı kişiler tarafından da bu durum bir hayli olumlu olarak karşılandı. 

Son zamanlarda en çok gündemde yer alan konulardan bir tanesi de Konuşanlar programının Exxen’deki yayın tarihi oluyor. Konuşanlar programının Exxen platformu üzerinde yayın tarihi netlik kazandı. 1 Ocak tarihinden itibaren Konuşanlar programı da Exxen ile yayın hayatına geçerek oldukça büyük takipçi kitlesi ile buluşacak. 

Bölümler YouTube Kanalından Silindi

Hasan Can Kaya’nın Acun Ilıcalı ile anlaşmasının ardından youtube kanalında yer alan Konuşanlar programının geçmiş tüm bölümleri kaldırıldı. Exxen gün içerisinde seri hakkında farklı açıklamalarda bulundu. Açıklama sırasında; ‘’ Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, “Konuşanlar” programı ile gülmeye hazır mısınız? 1 Ocak’tan itibaren #EXXEN ile kahkahaya doyacaksınız! ‘’ sözlerine yer verildi.   

Hasan Can Kaya geçtiğimiz dönemlerde de 1 Kadın 1 Erkek gibi dizilerin senarist ekiplerinde yer alarak karşımıza çıkmıştı. Ünlü komedyenin sahnede gösterdiği farklı gösterileri de yer alıyor. Hasan Can Kaya yapılan anlaşmanın ardından ilerleyen günlerde Exxen platformunun çatısının altında ekranlara gelmeye devam edecek. 

Bölümler Yayından Kaldırıldı

Youtube kanalı üzerinde bulunan eski bölümler bir anda yayından kaldırıldı. Hasan Can Kaya konu için canlı yayın açarak takipçileri tarafından gelen sorulara yanıt vererek konu hakkında açıklamada bulundu. Takipçilerin akıllarında yer alan soru işaretleri kaldırıldı. Yayından geçtiğimiz gün içerisinde kaldırılan Konuşanlar program eski bölümleri sevenleri tarafından Hasan Can Kaya’nın gerçekten de tepki almasına neden oldu. İlerleyen günlerde yayın hayatına başlayacak Konuşanlar programı büyük merak ile bekleniyor.