Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Veriyor!

Epic Games
Google News | Abone Ol Bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz!

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun veriyor ve elini Steam’e karşı güçlendirmeye devam ediyor. Platform, bunun yanında kullanıcılara yeni bir müjde daha verdi. Epic Games, 17 Aralık’ta  Yılbaşı Tatili İndirimi kampanyası başlatacağını ve bu kampanya kapsamında oyunlarda yüzde 75 e kadar varan indirimler yapacağını duyurdu. Üstelik kampanya bununla da sınırlı değil! Epic games, 17 Aralık’tan başlayarak 15 gün boyunca  ücretsiz oyunlar verecek. Kullanıcılar her gün 1 oyuna ücretsiz olarak sahip olma hakkı kazanacak.

17 Aralık’ta başlayacak ve 2 hafta sürecek olan kampanyada, her gün 1 adet oyun ücretsiz  verilecek ve oyunu satın almak için 24 saat süre olacak. Bu 24 saatin içinde oyunu kütüphanenize indirirseniz, oyunu sonsuza dek kullanma hakkına sahip olacaksınız.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Sürpriz Olacak

Epic Games Store, ücretsiz olarak verilecek oyunların isimlerini açıklamadı. Bu yüzden 15 gün boyunca ücretsiz verilecek 15 oyunun hangileri olduğu sürpriz olacak. Yine de en az bir tane sağlam oyun verileceğini tahmin ettiğimizi söyleyebiliriz. Kampanyadan haberdar olan kullanıcılar,  bu sürpriz oyunların içinde “Cyberpunk 2077” olacak mı diye merak etmeye başladı bile. Fakat böyle bir ihtimal ne yazık ki şuanlık zor görünüyor.

CD Projekt Red firması tarafından milyon dolarlık bütçe ile uzun yıllar süren emek sonunda üretilen Cyberpunk 77’nin, bu nedenler yüzünden  daha ilk haftasında ücretsiz olacağını sanmıyoruz. (Olsa çok güzel olurdu gerçekten!) Epic Games‘in çok fazla ses getiren ve beğeni toplayan önceki dönemlerde yaptığı oyunların, ücretsiz oyunlardan olması çok daha olası. GTA 5 bunun için en güzel seçimlerden biri olabilir. 

Elbette 17 Aralık’ ta başlayacak ve 15 gün sürecek Yılbaşı Tatili İndirimi’ni yakından inceleyecek, indirime giren ve 15 gün boyunca her gün bir tane bedava verilecek olan oyunların hangileri olacağını yakından takip edeceğiz. Eğer Epic Games ücretsiz oyunlar kampanyası sizin için önemliyse , detayları öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin!


Etkinlik ile daha fazla bilgiye ulaşmak için Epic Games’in resmi sitesindeki açıklamaya göz atabilirsiniz:

https://www.epicgames.com/store/tr/news/the-holiday-sale-returns-on-december-17-plus-15-free-games